top of page
Botanical (9).png
DSC06317.jpg

Dominika i Paweł

Sesja plenerowa w Bieszczadach

W zasadzie mogę powiedzieć, że tej sesji długo nie zapomnę. Niesamowite wyzwanie związane ze wschodem słońca oraz godzinną wyprawą na Połoninę Wetlińską. Była radość, magia i bardzo naturalne kadry. 

DSC05318.jpg

Ola i Andrzej

Sesja plenerowa w Łężanach

Śluby w 2020 roku będą pod każdym względem inne niż to do czego się przyzwyczailiśmy. Niemniej jednym ze sposobów na normalność, jest radość ze wspólnie spędzanego czasu. Taką właśnie radość mogłem poczuć w przypadku tej sympatycznej pary. 

150220dsc03543.jpg

Agata i Maciej

Sesja plenerowa w Wojciechach

Agatę i Maćka poznałem na krótko ale za to bardzo intensywnie. Przyjechali na Mazury prosto z Warszawy. Dwór w Wojciechach charakteryzuje się wyjątkowym klimatem, co mam nadzieję widać na zdjęciach.

DSC01116.jpg

Marta i Kamil

Reportaż ślubny w Elblagu

Marta i Kamil zaprosili mnie do Elbląga, czyli mojego rodzinnego miasta. Bardzo klimatyczny ślub odbył się w katedrze Św. Mikołaja na Starym Mieście, natomiast wesele w sali Victoria kilka kilometrów za Elblągiem.

joannaimichal-22.jpg

Joanna i Michał

Sesja plenerowa w Wojciechach

Joasia i Michał to para fotografów z Gdańska. Sesja jaką przeprowadziliśmy była dla nich całkowicie nowym wyzwaniem z uwagi na to, że po raz pierwszy stali wspólnie po drugiej stronie aparatu. Klimatyczną sesję miałem okazję kolejny raz fotografować w Pałacu Wojciechy na Warmii. 

211019dsc02817-2.jpg

Monika i Łukasz

Sesja narzeczeńska w Trójmieście

Monika i Łukasz zaprosili mnie do wykonania krótkiej sesji narzeczeńskiej w miejscu, którym niedługo będą brali ślub. Poza tym część zdjęć wykonaliśmy na plaży w Gdyni. Zachodzące słońce pięknie ociepliło całą sesję - sami oceńcie.

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
bottom of page